Naprawa pralek Warszawa

Naprawa pralekNaprawy pralek dzielimy na rodzaj napraw:

Głośna praca pralki gorenje

Jest kilka powodów, które mogą przyczynić się do głośnej pracy pralki. Powodem tego może być obcy przedmiot w pralce typu fiszbina, moneta. Najczęściej obce przedmioty wpadają do pralki od góry ładowanej z wsadem od góry (pralka Bosch , pralka Siemens, Pralka Amica, pralka Whirpool, Pralka Beko). Aby usunąć niepotrzebny element z pralki należy zdemontować mieszalnik bębna jeśli oczywiście jest taka możliwość, usunąć niepotrzebny element i zamontować mieszalnik. Jeśli nie ma możliwości usunięcia obcego elementu należy wezwać technika z serwisu. Po przyjeździe, technik zlokalizuje obcy przedmiot w pralce, dzięki zdemontowaniu odpowiedniego elementu, grzałki, pompki, bębna usunie głośny przedmiot z pralki. W pralkach typu wsad od przodu: Pralka Elektrolux,  pralka Candy, pralka AEG, pralka Ardo. Pralka Amica, pralka Gorenje. Przyczyną głośnej pracy może być wyciek wody z uszczelniacza łożysk wytarty uszkodzony simmering. Wyciek wody simmeringa powoduje wypłukanie smaru w łożyskach co w rezultacie powoduje rdzewienie kulek łożyskowych i głośną pracę w czasie szybkich obrotów. W takim przypadku należy niezwłocznie wymienić uszczelnienie i łożyskowanie. Uwaga w przypadku nie usunięcia usterki może doprowadzić to do uszkodzenia bębna i konieczności jego wymiany. Głośna praca może być spowodowana między innymi zapchanym filtrem w pompie spustowej. Oczyszczenie filtra powinno pomóc w usunięciu głośnej pracy.

Serwis pralki Warszawa

Brak obrotów pralki Bosch

Najczęściej może być problem z paskiem napędowym silnika. Należy sprawdzić pasek czy nie spadł z bębna i ewentualnie założyć na koło pasowe , kolejno trzeba sprawdzić silnik pralki, dlaczego nie przekazuje obrotów na bęben. Brak obrotów może być przyczyną uszkodzonego silnika.

Nie dopieranie ubrań pralki Amica

Po praniu na ubraniach brązowe plamy lub żółte plamy najprawdopodobniej wyciek wody z uszczelniacza simmeringa, oznaka konieczności wymiany łożysk. Plamy szare występujące na ubraniach mogą być powodem uszkodzonego fartucha lub nieprawidłowej pracy bębna.

Nie wypłukuje proszku pralki Siemens

Przyczyna – zbyt duża ilość proszku wsypywana do bębna, ograniczyć ilość proszku. Sprawdzić pobór wody czy pobiera odpowiednią ilość. W przypadku nie właściwej ilości wody może być zablokowany układ ciśnieniowy, uszkodzony presostat lub nie właściwa temperatura wody. Sprawdź czujnik ntc i grzałkę. W innym przypadku wezwij technika serwisu.

Spienianie się wody w pralce Polar

W przypadku prania koca, firanek, zasłon, kurtek puchowych pralka w czasie obrotów może wywoływać nadmierne spienianie wody lub słabe wirowanie. W takim przypadku należy ograniczyć ilość środków piorących.

Występowanie nieprzyjemnego zapachu pralka Bosch

W takim przypadku należy kupić w sklepie chemicznym odkamieniacz i użyć go bez odzieży. W czasie odkamieniania należy wybrać mocno intensywny program piorący z wysoką temperaturą. W przypadku występowania problemu urządzenie trzeba zabrać do serwisu i oczyścić mechanicznie.

Wyrzuca bezpiecznik w pralce Amica

Przyczyną uszkodzenia może być przebicie prądu na obudowę. W takim przypadku należy zbadać elementy wykonawcze urządzenia ewentualnie wymienić element z przebiciem.

Nasze usługi naprawy pralek świadczymy w na terenie miast: Warszawa (Bemowo, Ursus, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Wola, Mokotów, Ursynów, Tarchomin, Ochota, Targówek, Gocław), Piastów, Pruszków.

511-204-952

Zadzwoń i zamów

Serwis i naprawa pralki realizujemy w miastach: Warszawa, Piastów, Piaseczno, Milanówek, Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Hornówek, Borzęcin, Łomianki, Pruszków, Raszyn, Nadarzyn, Konstancin-Jeziorna