Naprawa piekarników, ekspresów, okapów Warszawa

naprawa-piekarnikaNaprawa i codzienna pielęgnacja: piekarnik Siemens , piekarnik Amica

Pielęgnacja i czyszczenie powinno być wykonywane po każdym zanieczyszczeniu urządzenia. Piekarnik nagrzewa się do wysokiej temperatury co powoduje przypalanie się zanieczyszczeń i ciężkie usuwanie przypalonych plam. Piekarnik może nie działać w przypadku nie ustawionego zegara , należy ustawić zegar. W przypadku braku światła należy sprawdzić żarówkę ewentualnie wymienić. Uwaga żarówka musi być odporna na temperaturę do 300 stopni.Oferujemy serwis piekarników, serwis kuchenek elektrycznych, serwis płyt grzewczych

Konserwacja, naprawa ekspresu do kawy Bosch, ekspresu do kawy Siemens

Po każdej zrobionej kawie ekspres sam płucze przewody zaparzacza a fusy zaparzonej kawy wyrzuca do pojemnika. Czasem resztki kawy mogą się rozsypać wokół zaparzacza, dlatego należy co pewien czas demontować zaparzacz i pod strumieniem wody dokładnie oczyścić. Po przygotowaniu kawy z mlekiem należy za każdym razem czyścić dysze spieniającą mleko wraz rurką doprowadzającą mleko. W przypadku nie oczyszczenia resztek mleko może zablokować dyszę a nawet ją uszkodzić. Co pewien czas należy wykonywać program czyszczenia i odkamieniania o czym poinformuje nas ekspres, nie wolno zlekceważyć tych komunikatów ponieważ może uszkodzić elementy grzejne w urządzeniu.

Serwis piekarników, ekspresów, okapów Warszawa

Codzienne dbanie i czyszczenie pomoże nam zachować odpowiednią jakość smaku naparu. Oferujemy serwis ekspresów Bosch, serwis ekspresów Siemens, serwis ekspresów Saeco.

Konserwacja, naprawa okapów Bosch

Czyszczenie i konserwacja niektórych okapów wymaga specyficznych środków do danego typu okapów. Trzeba zwrócić uwagę na powierzchnie tj. z jakiego materiału jest wykonana. Niektóre środki mogą uszkodzić strukturę powierzchni co spowoduje przebarwienia na obudowie, rdzawy nalot itp. Powierzchnie należy czyścić ściereczkami papierowymi. Kolejno co pewien czas wymieniamy filtry z fizeliny. W przypadku nie załączania możemy sprawdzić czy w gniazdku jest prąd. Podłącz inny odbiornik do gniazdka. W innych przypadkach należy wezwać serwis gdyż naprawa może okazać się zbyt skomplikowana.

511-204-952

Zadzwoń i zamów

Oferujemy serwis okapów wszystkich marek. Nasze usługi naprawy okapów, ekspresów, piekarników świadczymy w na terenie miast: Warszawa (Bemowo, Ursus, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Wola, Mokotów, Ursynów, Tarchomin, Ochota, Targówek, Gocław)

Serwis i naprawa piekarników, ekspresów, okapów realizujemy w miastach: Warszawa, Piastów, Piaseczno, Milanówek, Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Hornówek, Borzęcin, Łomianki, Pruszków, Raszyn, Nadarzyn, Konstancin-Jeziorna