Naprawa lodówek Warszawa

Naprawa lodówekLodówka to urządzenie schładzające. Lodówka nie powinna stać w pomieszczeniu poniżej 16 stopni i powyżej 36 stopni. W części chłodziarki temperatura waha się między 4-12 stopni w części zamrażarki od –16 do –34 stopni. W przypadku problemu chłodzenia należy użyć termometru pokojowego z podziałką minusową i zmierzyć temperaturę. W przypadku niewłaściwej temperatury należy wykonać poniższe porady:
(Lodówki Bosch, Lodówki Siemens, Lodówki Amica, Lodówki Polar, Lodówka Candy, Lodówki Whirpool, Lodówki Indesit)

Temperatura w chłodziarce lub w zamrażarce jest zbyt wysoka

Sprawdź domykanie drzwi, zablokowane drzwi przedmiotem np. półką, uszczelka drzwi chłodziarki i uszczelka drzwi zamrażarki musi dolegać do obudowy chłodziarki.

Lodówka nie działa nie świeci się panel

Sprawdź zasilanie, kabel zasilający lodówkę, gniazdko ( np. podłącz inny odbiornik typu suszarka do włosów), sprawdź bezpiecznik, sprawdź czy ustawienie termostatu jest prawidłowe.

Serwis lodówek Warszawa

Zbieranie się wody na dnie chłodziarki

Sprawdź czy jest drożny odpływ wody na tylniej obudowie chłodziarki, można go oczyścić przedmiotem typu ołówek, włóż do odpływu i przepchnij. Następnie polej nie za dużo wody do odpływu i sprawdź czy woda odpływa.

Nie świeci się żarówka w wewnątrz lodówki

Sprawdź czy nie jest uszkodzona żarówka, żarówka znajduje się pod plastikową klapką, można ją usunąć za pomocą płaskiego wkrętaka delikatnie podważając w miejscu gdzie się łączy z obudową termostatu.

Lodówka nie wyłącza się

Sprawdź czy nie jest włączony przycisk szybkiego mrożenia.

Transport lodówki

W czasie transportu lodówka nie powinna być przechylona więcej niż 45 stopni od pionu, po przewiezieniu jej do domu i ustawieniu poziomo musimy odczekać 4 godziny i dopiero uruchomić sprzęt.

W innych przypadkach uszkodzeń sprzętu należy wezwać serwis.

511-204-952

Zadzwoń i zamów

Nasze usługi serwisu i naprawy lodówek świadczymy w Warszawie (Bemowo, Ursus, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Wola, Mokotów, Ursynów, Tarchomin, Ochota, Targówek, Gocław).

Serwis i naprawa lodówki realizujemy w miastach: Warszawa, Piastów, Piaseczno, Milanówek, Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Hornówek, Borzęcin, Łomianki, Pruszków, Raszyn, Nadarzyn, Konstancin-Jeziorna